Follow-up: Cateheză - "Vindecarea bolilor sufletești și trupești" (Biserica "Sfântul Dumitru-Poștă" - Paraclis Universitar, 2020.02.07)
În data de 7 februarie 2020, de la 19:30, a avut loc la Biserica Sfântul Dumitru-Poștă – Paraclis Universitar cateheza pe tema "Vindecarea bolilor sufletești și trupești".
Invitat: Pr. Profesor Silviu Tudose, de la Facultatea de Teologie Ortodoxă „Justinian Patriarhul” (Universitatea din București). Au fost abordate subiecte ce țin de vindecarea bolilor sufletești si trupești prin slujbele Bisericii (dezlegări, molitve, rugăciuni speciale și exemple din practică).
Mai jos, fotografii de la eveniment.
Selecție foto pe Facebook »
Album foto integral pe Google Photos »
Comentarii
Trimiteți un comentariu