Follow-up: Conferința "Mărturisindu-i pe mărturisitori - în căutarea vredniciei pierdute" (22 ianuarie 2015, Muzeul Național al Țăranului Român)
Joi, 22 ianuarie 2015, de la ora 18:00, a avut loc la Muzeul Național al Țăranului Român , studio Horia Bernea conferința " Mărturisindu-i pe mărturisitori - în căutarea vredniciei pierdute ". Mai jos, filmarea evenimentului, realizată de Bogdan Pîrlea.