Follow-up: Londra - "Da!, dar ..."
În perioada 14-18 mai 2013 am fost plecat într-o excursie în Londra. Am participat o zi la conferința SMX (interesat de networking), în rest m-am plimbat prin oraș. Mai jos, experiențele mele. Foto (2.300 poze) și video la sfârșitul articolului.