Follow-up: Dr. Ruth Oren - conferința "Ierusalim văzut de fotografii săi" (2019.01.24, Palatul Suțu)
Muzeul Municipiului București a organizat joi, 24 ianuarie 2019, de la ora 18.30, conferința „Ierusalim văzut de fotografii săi” - cu Dr. Ruth Oren , Universitatea din Haifa , Israel. Evenimentul a avut loc la Palatul Suțu (Bulevardul Ion C. Brătianu 2). Coordonator: Cătălin D. Constantin . Mai jos, fotografii și înregistrarea audio și video a evenimentului.