Follow-up: Pr.prof. Vasile Crețu (Biserica "Sf. Ilie - Gorgani", București) – "De ce Biserica are nevoie de tineri și tinerii au nevoie de biserică?" (2015.03.23, Parohia "Sf. Cuv. Antonie cel Mare", Titan) – seară duhovnicească
Luni – 23.03.2015, în parohia "Sf. Cuv. Antonie cel Mare" din cartierul bucurestean Titan, str. Jean Steriadi nr. 19/A, sector 3, București, a avut loc seara duhovnicească cu Părintele Profesor Vasile Crețu - Slujitor al Bisericii "Sf. Ilie - Gorgani" din București, care a vorbit despre "De ce Biserica are nevoie de tineri și tinerii au nevoie de biserică?".
Mai jos, foto + video de la eveniment.
Mai jos, foto + video de la eveniment.
Comentarii
Trimiteți un comentariu