Follow-up: conferință - "Taina răului", profesor dr. Gheorghe Butuc (Biserica "Sfinţii Chiril şi Metodiu", 2014.02.08)
Sâmbătă, 8 februarie 2014, ora 18.00, a avut loc conferință pe tema: "Taina răului", la Paraclisul ortodox "Sfinții Chiril și Metodiu" din Agronomie. Invitat: domnul profesor Gheorghe Butuc (1, 2), doctor în teologie ortodoxă.
Mai jos, fotografii + video de la eveniment.
Înregistrarea evenimentului:
Înregistrarea audio (click pentru download)
Fotografii:
[alpine-phototile-for-picasa-and-google-plus src="user_album" uid="100050990853086188413" ualb="5978293792385272897" imgl="fancybox" style="windows" shape="rectangle" size="640" num="100" highlight="1" align="center" max="100"]
Mai jos, fotografii + video de la eveniment.
Înregistrarea evenimentului:
Înregistrarea audio (click pentru download)
Fotografii:
[alpine-phototile-for-picasa-and-google-plus src="user_album" uid="100050990853086188413" ualb="5978293792385272897" imgl="fancybox" style="windows" shape="rectangle" size="640" num="100" highlight="1" align="center" max="100"]
Comentarii
Trimiteți un comentariu